Poznávací zájezdy Anglie

Spojené království Velké Británie a Severního Irska je konstituční monarchií, kdy hlavou státu je nyní královna Alžběta II. a skládá se z těchto zemí: Anglie, Wales, Skotsko a Severní Irsko. Je to země, která každoročně přivítá obrovské množství turistů, kteří přijedou na poznávací zájezdy a navštíví Londýn, nádhernou Skotskou vysočinu, zelené planiny a údolí ve Walesu, historická města, tajuplné hrady. Spojené království a zejména Anglie jsou stvořené pro poznávací zájezdy s nejrůznějšími cíli.

Poznávací Zájezdy Londýn

Poznávací zájezdy do Londýna a jeho okolí patří jednoznačně k těm nejpopulárnějším. Nejvíce památek je v centrální části Londýna. Poznávací zájezdy Londýn můžete začít v místě, kde zasedá parlament – Westminsterký palác a jeho slavný Big Ben. Dále můžete pokračovat prohlídkou Buckinghamského paláce, Kensingtonského paláce. Poznávací zájezdy Londýn dále pokračují návštěvou a prohlídkou významných Londýnských křižovatek a náměstí jako je Piccadilly Circus a Trafalgare Square. Z nejvýznamnějších katedrál můžeme jmenovat Katedrálu sv. Pavla, Westminsterské opatsví. Mezi nejvýznamnější památky, které nabízí Londýn patří Tower of London a Tower Bridge. Londýn poznávací zájezdy i ve svém centru nabízí bezpočet  nádherných parků, ve kterých si můžete odpočinout od ruchu velkoměsta – Saint James´s Park, Regent´s a Hyde park. Londýn je nejen městem historie a bouřlivé současnosti, ale i městem muzeí. Z mnoha můžeme jmenovat National Gallery, British Museum, Tate Galery a mnoho dalších. Londýn a poznávací zájezdy Anglie mohou nabídnout vše – historii, současnost, krásnou přírodu.

Poznávací Zájezdy Anglie, Skotsko, Wales a Severní Irsko

Poznávací zájezdy Anglie nabízí vše – přístavní města jako je Portsmouth, Hastings, starobylé lázeňské město Bath, prehistorické megalitiské stavby ve Stonehenge, historická města s impozantními hrady a královská sídla – Oxford, Warwick.

Poznávací zájezdy Skotsko jsou zaměřené na historická města jako je například Edinburgh, Skotskou vysočinu s vřesovišti a se známými jezery Loch Ness, Loch Lomond a dále se můžete seznámit s výrobou vynikající whisky.

Poznávací zájezdy Irsko nabízí krásné přírodní scenérie – zelené louky a vysoké Mohérské útesy, všudy přítomné keltské kříže a historická města – Galway, Kilkenny a nádherný Dublin s proslulým irským pivem.

CIMG4456CIMG4464CIMG4475CIMG4487CIMG4508CIMG4517Skanska 5

Poznávací zájezdy online
Webdesign studio CobraDesign,
provozováno na eShopSystem.