Poznávací zájezdy Egypt

Egypt patří mezi nejžádanější destinace a cíle pro poznávací zájezdy. Egypt je země s obrovským množstvím archeologických památek, od jihu k severu jim protéká životadárný Nil, má nádherné písečné pláže, úžasné moře s barevným podmořským životem mezi překrásnými korály.

Poznávací zájezdy Egypt s plavbou po Nilu po stopách faraónů ve Vás zanechají nezapomenutelné zážitky.

Egypt a nejrůznější typy poznávacích zájezdů můžete kombinovat se závěrečným odpočinkem na některém z mnoha letovisek u Rudého moře.

EGYPT – POZNÁVACÍ ZÁJEZDY - plavby po Nilu po stopách faraónů

Nejpopulárnější poznávací zájezdy Egypt začínají nebo končí v Káhiře, kde určitě navštívíte pyramidy v Gíze, známou Sfingu a Egyptologické muzeum. Z Káhiry se přesunete do Asuánu s možností navštívit Abu Simbel a chrám Philae. Poznávací zájezdy Egypt pokračují  naloděním na loď, Vaši další zastávkou bude chrám v Kom Ombo a v Edfu. Po další plavbě navštívíte jedno z nejvýznamnějších míst Egypta  - Luxor. Leží přibližně 700 km od Káhiry a bylo postaveno v souladu s egyptským náboženstvím.

Dalším nezapomenutelným místem na Vaší plavbě je Údolí králů. Jedná se o pohřebiště faraónů vytesané do skal, kde nejznámější zde pochovaní faraóni jsou Ramses II. a Tutanchamon.

V nedalekém Karnaku navštívíte největší chrámový komplex v Egyptě, na jehož výstavbě se podíleli všichni významní faraóni. Zde Egypt poznávací zájezdy končí.

EGYPT – KOMBINOVANÉ POZNÁVACÍ ZÁJEZDY S POBYTEM U MOŘE

Egypt má obrovskou výhodu v tom, že před, nebo po poznávacím zájezdě můžete relaxovat u Rudého moře – ať už je to Hurghada, Sharm El Sheikh, nebo jiné letovisko, vždy Vás přivítá nádherné, barevné moře, krásné počasí a pohostinní lidé.

Nový obrázekNový obrázek3Nový obrázek6Nový obrázek7Nový obrázek8Nový obrázek10

Poznávací zájezdy online
Webdesign studio CobraDesign,
provozováno na eShopSystem.