Poznávací Zájezdy Francie

Francie je zemí, která každý rok přivítá největší množství turistů. Kromě pobytových zájezdů do letovisek u Středozemního moře s nádhernou přírodou a městy ve vnitrozemí, je Francie velmi vyhledávána pro nejrůznější typy poznávacích zájezdů. Nejvíce populární jsou poznávací zájezdy do Paříže a jejího okolí. Samotná Paříž si Vás určitě zcela podmaní, svůj pobyt si můžete zpestřit výletem na  zámek Versailles, nebo návštěvou zábavního parku Disneyland. Nezapomenutelné z Francie jsou poznávací zájezdy na zámky na Loiře, poznávací zájezdy podél Azurového pobřeží, poznávací zájezdy do Bretaně, Normandie, nebo Provance, poznávací zájezdy Francie pro milovníky vína, po stopách malířů  a mnoho dalších.

Poznávací Zájezdy PAŘÍŽ

Paříž – to je kulturní centrum Evropy. Nabízí obrovské množství památek i moderního umění. Můžete zvolit z velkého množství poznávacích zájezdů od víkendových až k vícedenním pobytům. Pěší procházkou navštívíte centrální památky a to Notre-Dame, Louvre, Champs-Elysées, Eiffelovou věž, Vítězný oblouk. Poznávací zájezdy dále pokračují návštěvou Latinské čtvrti, Sorbony, Opery, Montmarteru, Sacre Coure. Určitě si nenechte ujít večerní představení v Moulin Rouge, projížďku lodí po Seině, nebo návštěvu některého z muzeí a galerií.

Poznávací Zájezdy Zámky na Loiře

Poznávací zájezdy na zámky na Loiře se většinou kombinují s pobytem v Paříži. Údolí řeky Loiry je poseto nádhernými městy s úchvatnými romantickými zámky a zahradami. Největším zámkem je Chambord, který byl vybudovaný pravděpodobně dle návrhu Leonarda Da Vinciho, nejzajímavějším městem na Loiře je Tours, které bylo dříve hlavním městem Francie.

Poznávací Zájezdy Bretaň, Normandie, Provence

Poznávací zájezdy do těchto oblastí Vám mohou nabídnout vždy něco jiného. Bretaň to jsou historická města se zachovalými hrady, nádherný St. Michel, rybářská městečka, vysoké útesy - její zvláštní atmosféru měli v oblibě umělci v 19. století.

Poznávací zájezdy do Normandie Vám připomenou zejména vylodění spojenců za II. světové války, ale taky divoké pobřeží s bílými útesy, rybářská městečka.

Provance je proslulá svou levandulovou vůní, nejhlubším kaňonem v Evropě – Verdon, historickými katedrálami a kláštery.

Nový obrázekNový obrázek1Nový obrázek2Nový obrázek3Nový obrázek4Nový obrázek5Nový obrázek6Nový obrázek7Nový obrázek8Nový obrázek9

Poznávací zájezdy online
Webdesign studio CobraDesign,
provozováno na eShopSystem.